ТОВ «ЗАХІДПЛАСТИК» – найбільш динамічна компанія з просування ТМ «CURVER» та ТМ «KETER» в Україні.

ТОВ «ЗАХІДПЛАСТИК» була заснована в 2008 році, як офіційний дистриб’ютор польської компанії «CURVER». На теперешній час компанія успішно розвивається, розширює асортимент продукції і клієнтську базу.

Наше завдання, з яким ми успішно справляємося вже протягом 13 років, – випереджати ЗАПИТИ І ПОБАЖАННЯ СПОЖИВАЧІВ.

Кожен день виникають нові ідеї, які відразу надходять в розробку компанії «KETER POLAND Sp.z o.o.» заради єдиної мети, – створити ту продукцію, яка надасть Вам максимальний комфорт в її використанні.

Для цього ми сформували команду однодумців, відданих своїй справі і компанії. З кожним роком штат компанії розширюється. Ми набираємо талановитих людей, які, так само як і ми будуть віддані спільній справі – надавати споживачам продукцію високої якості.

Чим ТОВ «Захидпластик» краще за інших?

Компанія ТОВ «ЗАХІДПЛАСТИК» успішно пройшла перевірку часом і зараз є стабільним і потужним оператором на ринку пластмасових виробів господарського призначення.

  • Колектив компанії складають професіонали. Всі співробітники регулярно приймають участь в семінарах і тренінгах для підвищення кваліфікації. Навчання і саморозвиток є основою кадрової політики компанії.
  • Якість послуг, що надаються – основний пріоритет компанії. Саме тому ми працюємо з компанією «KETER» в різних країнах. Для виробництва даної продукції використовується високоякісна сировина, яка відповідає європейським стандартам.
  • Кожен клієнт має персонального менеджера, який в найкоротший термін може надати кваліфіковану допомогу і підтримку.
Ми працюємо для Вас.

Якщо Ви бажаєте приєднатися до команди професіоналів, чекаємо Вас за адресою

м. Київ, вул. Магнітогорська 1 е.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати, зателефонувавши за вказаним номером.Контактна особа:

Менеджера по персоналу: Стукало Олена

Контактний тел .: (093) 354-10-84

E-mail: headhunter_2008@ukr.net.
 

curver.com.ua © 2008 - 2021 Всі права захищені